← Projecten

Een huisstijl die de
beleving versterkt.

BrandingWebsites
— De klant
Bij de Engel vindt haar oorsprong als eeuwenoude herberg in de uiterwaarden.
Een plek waar iedereen welkom is en waar de deuren wijd openstaan voor iedereen die op zoek is naar een heerlijke culinaire ervaring en gezelligheid. Gelegen aan de rand van Dodewaard, midden in een gebied vol historie, vindt Bij de Engel haar oorsprong als eeuwenoude herberg in de uiterwaarden. Een plek waar reizigers, arbeiders en mensen uit alle lagen van de samenleving altijd welkom waren.

Tegenwoordig zet Bij de Engel deze bijzondere traditie voort in een moderne en vernieuwde vorm. Het draait er niet alleen om het serveren van smaakvolle gerechten en verfrissende drankjes, maar vooral om het creëren van momenten die bijblijven. Samen genieten, ontmoeten en nieuwe herinneringen maken staan centraal.

Gasten kunnen genieten van een sfeervol restaurant, een zonnig terras met uitzicht over de uiterwaarden en de eigen wijngaard, en gerechten bereid met verse en lokale ingrediënten.

Klant
Bij de Engel
Sector
Horeca
Locatie
Dodewaard
Diensten
Logo · Huisstijl · Website
Deze nieuwe stijl laat ook zien wie wij zijn.
Annemarie en Jelle
Eigenaren
01 — Logo design
Logo onthuld door de wethouder.
Bewust eten, genieten, vieren en samenzijn, waar anders dan Bij de engel in Dodewaard. Wij hadden opnieuw de eer om een logo te ontwikkelen voor de nieuwe eigenaren Annemarie en Jelle van deze pracht locatie. Het werd onthuld op de opening, door wethouder Herma van Dijkhuizen.
02 — Huisstijl
Een huisstijl die de beleving versterkt.
Het nieuwe logo en de bijpassende huisstijl weerspiegelt de filosofie van Annemarie en Jelle. De kleuren zijn evenwichtig en zacht, in het logo herkennen we organische vormen, eetgerei én een engel, verschillende ingrediënten samengevoegd in één passend beeldmerk.

Dit alles komt terug in alle communicatiemiddelen, van drukwerk tot menukaarten en overige uitingen: ieder detail draagt bij aan de gastvrije sfeer die Annemarie en Jelle hun gasten willen laten ervaren. Zo vormt de huisstijl een krachtig verlengstuk van het restaurant en de beleving die daarbij hoort.

03 — Website
Een website die uitnodigt.
Ook online brachten we de nieuwe identiteit tot leven. We ontwikkelden een maatwerk website waarin sfeer, beleving en gebruiksgemak centraal staan. Met veel aandacht voor krachtige fotografie, een overzichtelijke structuur en een warme uitstraling krijgen bezoekers direct een goede indruk van Bij de Engel. Reserveren, de menukaart bekijken of meer lezen over de locatie gaat eenvoudig op ieder apparaat. Het resultaat is een stijlvolle website die de gastvrijheid van Bij de Engel ook online voelbaar maakt en perfect aansluit bij de vernieuwde huisstijl.
— Contact
Klaar voor jouw
volgende stap
?
Laat je gegevens achter en we nemen binnen 1 werkdag contact met je op. Geen verkooppraatje gewoon een goed gesprek over wat we voor jou kunnen betekenen.

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.